Get Adobe Flash player

106Jak zabezpieczyć się przed niewypłacalnymi dłużnikami? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Niemal każdy kto prowadzi działalność gospodarczą spotkał się z problemem nieterminowego regulowania zobowiązań. W dobie kryzysu gospodarczego wdrażanie działań prewencyjnych zapobiegających powstawaniu zaległości jest bardzo ważnym elementem prowadzenia firmy. Firma BMTH oferuje pomoc w dostosowaniu działań prewencyjncyh, jak również doradztwo prawne i gospodarcze. Współpraca z BMTH przywróci Waszemu przedsiębiorstwu równowagę finansową. BMTH to miejsce gdzie znajdą Państwo fachowe porady prawne, informacje dotyczące zasad prowadzenia działalności gospodarczej oraz inwestycyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z usługami prewencyjnymi, które są tanim sposobem na rozwiązanie problemów z nierzetelnymi i nieuczciwymi kontrahentami.

 

107Firma BMTH oferuje przedsiębiorcom szeroki wachlarz usług prewencyjnych:
- raport handlowy - weryfikacja kontrahenta pozwala na obiektywną i rzetelną ocenę partnera handlowego jeszcze przed zawarciem transakcji,
- pięczęć prewencyjna to doskonałe narzędzie "odstarszające" nierzetelnych kontrahnetów
- monitoring płatności pozwala na szybką reakcję w przypadku przeterminowania się należności
- zabezpieczanie transakcji handlowych to wprowadzenie odpowiednich zapisów do umów, które dają gwarancję odzyskania pieniędzy.

google6aa33a39b4f6ccea.html