Get Adobe Flash player
Firma Windykacyjna BMTH Biuro Monitoringu Transakcji Handlowych świadczy usługi na rzecz podmiotów gospodarczych, jak też osób fizycznych. Zakres naszych usług obejmuje:
 - skuteczną windykację należności polubowną i sądową,
 - obsługę prawną oraz porady prawne,
 - oddłużanie i restrukturyzację długów,
 - weryfikacją kontrahentów (raporty handlowe),
 - udostępnienie pieczęci prewencyjnej,
 - weryfikację umów i dokumentów,
 - rejestrowanie podmiotów gospodarczych,
 - monitoring płatności,
 - doradztwo w zakresie zabezpieczania transakcji handlowych,
 - doradztwo w zakresie wdrażania procedur mających na celu poprawę płynności finansowej,
 - doradztwo gospodarcze,
 - giełdę wierzytelności.

Kompleksowość, skuteczność, wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana i profesjonalna kadra oraz dyskrecja, elastyczność i fachowe doradztwo to mocne strony firmy BMTH, świadczącej dla klientów usługi finansowe.

Chcąc spo firmie rostać rosnącym zapotrzebowaniom naszych obecnych i potencjalnych klientów rozszerzyliśmy naszą działalność o dwa nowe profile. Biuro Tłumaczeń BMTH - www.tlumaczenia.bmth.pl - oferta skierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy szerokie grono doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy przysięgłych i zwykłych, którzy przetłumaczą każdy tekst zgodnie z naszym hasłem "Żaden język nie jest nam obcy". Tłumaczeniami językowymi tekstów zajmujemy się od 2007r.

Biuro Tłumaczeń BMTH obsługuje wszystkie języki świata, przede wszystkim te najpopularniejsze tj. angielski, niemiecki, włoski, rosyjski, francuski, ukraiński. Na swoim koncie mamy również bardzo "egzotyczne" tłumaczenia wykonane w językach takich jak chiński, flamandzki, grecki, arabski i języki bałkańskie.


101Kolejnym profilem działalności BMTH jest doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych dla przedsiębiorców i osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą.

DOTACJE, Firma Doradcza BMTH - www.dotacje.bmth.pl

zachęca do współpracy w zakresie skutecznego wnioskowania o dotacje na rozwój i podniesienie konkurencyjności ze środków unijnych dostępnych w okresie programowania 2007-2013. BMTH będzie również kontynuowało swoją działalność doradczą w perspektywie 2014-2020.

Firma Doradcza BMTH oferuje Państwu kompleksowe usługi doradcze, zaczynając od weryfikacji szans uzyskania dotacji na rozwój przedsiębiorstwa oraz dostosowania planów inwestycyjnych na cele realizacji projektu, poprzez pozyskanie dofinansowania, kończąc na rozliczeniu projektu.


BMTH Biuro Monitoringu Transakcji Handlowych prowadząc działalność ściśle związaną z obsługą sfery finansowej klientów, kieruje się wyznawanymi wartościami i zasadami, pozwalającymi na zagwarantowanie kontrahentom wysokiej jakości, kompleksowości, efektywności oraz profesjonalizmu w realizacji powierzonych nam zadań. Trzy profile działalności BMTH są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie doradztwa gospodarczego.

 

google6aa33a39b4f6ccea.html